Женева Трускавець готель - офіційний сайт санаторію Женева.

Royal Geneva Hotel

Бронювання
онлайн


Спеціальні пропозиції

Номери

Женева Трускавець – офіційний сайт готелю Royal Geneva Hotel

    Ми – офіційний сайт готелю Royal Geneva Hotel, всі інші сайти – це посередники. Замовляйте номер у нас на офіційному сайті за найвигіднішою ціною без посередників!  

Санаторій Женева в Трускавці

  Кращий відпочинок в Карпатах – це відпочинок, який супроводжується лікуванням і оздоровленням. Саме в прекрасному, живому місті Трускавці Львівської області знаходиться безліч різних баз відпочинку, в тому числі санаторій Женева.   Трускавець – місто в якому відпочивають не тільки тілом, а й душею, він відомий своїми лікувальними водами і оздоровчими комплексами, одним з яких є СПА-готель Женева, відвідавши який у вас відкривається безліч можливостей і різних послуг, які входять в пакет ALL SPA. Санаторій Женева – це універсальний комплекс, який об’єднує в собі все, неоходимости для комфортного і активного відпочинку, ресурси.   4 корпуси готелів із загальним номерним фондом в 344 комфортабельних номери, в яких створені всі умови для затишного відпочинку і проживання гостей;   велика шведська лінія, яка надає широкий асортимент різних страв, на будь-який смак і для різних кулінарних уподобань;   також на території санаторію знаходяться два ресторани: італійська та грузинська кухня, в яких гості мають можливість спробувати фірмові страви від керуючих: італійця і грузина, які активно беруть участь в роботі і з радістю пригостять вас!   Замовляйте у нас на офіційному сайті СПА-готелю Женева за кращими цінами без посередників!  

SPA-відпочинок в Карпатах

  Серед основних переваг готелю є один з найбільших SPA центрів в Україні площею 7000 м2, в якому знаходяться:  
  • 18 саун і 11 басейнів і джакузі, в тому числі басейн під відкритим небом з підігрівом води;
  • спортивний басейн, призначений для гостей, які віддають перевагу активному відпочинку,
  • тренажерний зал,
  • боулінг,
  • більярд,
  • сквош корти,
  • фітнес зал,
які допоможуть підтримати тіло і навички формі навіть на відпочинку, або просто допоможуть розважитися і добре провести час з близькими. Для ділових зустрічей існують великі конференц-зали, які призначені для різного роду конференцій і подій. Ну а поки в конференц-залах вирішуються важливі справи, у гостей, які люблять релакс є можливість відвідувати масажні кабінети, сауни, джакузі і салон краси, які також відносяться до СПА-комплексу Женева!
 

Готель-санаторій

    На території готелю знаходиться сучасний медичний центр. Лікування в якому дозволить позбутися від проблем з серцево-судинної, сечостатевої та опорно-руховою системою, очистити і омолодити організм, а також зміцнити його природний імунітет. Гості можуть безкоштовно проходити обстеження і отримувати консультації від фахівців, також в пакет ALL SPA входить кілька безкоштовних процедур по оздоровленню і лікуванню на вибір. І це все в одному СПА-готелі Женева за приємними і доступними цінами. Запрошуємо вас на захоплюючий і продуктивний відпочинок, який запам’ятається вам надовго! * Ціна бронювання може змінюватися в залежності від сезону, тарифного плану, завантажених готелю та інших факторів.